Infrapanel – zrkadlový – bezrámový – BVF ADELIG (1000×600)

338,97 Cena s DPH

Zrkadlový infrapanel do kúpeľne s LED.

  • Inteligentné zrkadlo s LED podsvietením. Sortiment BVF Adelig je nevyhnutnou súčasťou moderných kúpeľní. Čistý dizajn, dokonalé zrkadlo bez skreslenia, LED osvetlenie a vyhrievanie v jednom.
  • Smart funkcie ako je odvlhčovanie, teplota a predpoveď počasia, sú k dispozícii aj v aplikáciách pre Android aj iOS.
  • Rýchlu a jednoduchú inštaláciu na akýkoľvek typ steny zvládnete za pár minút.
  • Súčasťou balenia je držiak na montáž na stenu, šablóna a sada skrutiek.
Kategórie: , Katalógové číslo: mg350

Popis

Zrkadlový infrapanel zabraňujúce roseniu a prídavné vykurovanie v jednom. Zrkadlo BVF Adelig Smart Mirror má až 4 – 5-krát vyšší vykurovací výkon ako bežná „odvlhčovacia“ fólia, takže výrazne zvyšuje úroveň komfortu pri používaní v kúpeľni. Energeticky úsporné LED osvetlenie, inteligentné funkcie a funkcie vykurovania možno prepínať nezávisle. Ak je potrebné iba osvetlenie alebo iba vykurovanie, požadovanú funkciu možno nastaviť ako aktívnu stlačením tlačidla.

JEDINEČNÝ DIZAJN A EXKLUZÍVNY VZHĽAD PRE KAŽDÚ KÚPEĽŇU

Bezrámový dizajn umožňuje jeho splynutie s väčšinou skríň, zatiaľ čo osvetlenie poskytuje užitočný a jedinečný vzhľad. Ovládanie inteligentného zrkadla BVF Adelig je jednoduché, všetky funkcie sú k dispozícii po stlačení tlačidla. Ďalšie funkcie, ako napríklad budík alebo nastavenie režimu spánku, možno spravovať v aplikácii pre Android alebo iOS prostredníctvom grafického rozhrania.

INTELIGENTNÉ ZRKADLO NA JEDEN DOTYK

Okrem odvlhčovania možno inteligentné zrkadlo BVF Adelig použiť aj ako prídavné vykurovanie, pretože má 4 až 5-násobne vyšší výkon ako klasické odvlhčovacie fólie s povrchovou teplotou až 70 °C. Na zapnutie osvetlenia LED stačí jeden dotyk. Stlačením a podržaním dotykového tlačidla sa okrem osvetlenia aktivuje aj funkcia vykurovania. Dvojitým kliknutím môžete zapnúť a vypnúť inteligentný panel, ktorý zostáva aktívny na pozadí, takže všetky údaje môžete čítať v aplikácii telefónu. Vysokokvalitné výrobky BVF sú k dispozícii s 2-ročnou zárukou výrobcu a oficiálnou slovenskou zárukou. Bezplatné doručenie do 2 pracovných dní.

Ďalšie informácie

Výkon

Povrchová teplota

Napätie

Stupeň ochrany

Upevnenie

Rám

Povrch

Zadná strana

Ochrana proti prehriatiu

Pripojovací kábel

Balenie

Certifikáty

Výrobca

Hmotnosť

Rozmery

1000x600x25 mm