Infrapanel BVF NG 300W (900×300)

182,16 Cena s DPH

Výkonný infrapanel 300W

Infrapanel sa využíva ako plnohodnotné vykurovanie. Najviac sa však používajú na vytváranie komfortných zón, prípadne ako doplnkové kúrenie v miestnostiach kde už jestvuje iné kúrenie, no je nedostačujúce. Najčastejšie sa montujú na strop, alebo stenu, no s jednoduchými nožičkami sa dajú ľahko umiestniť aj v priestore a jednoducho prenášať z miesta na miesto. Ich hladký povrch zabezpečuje jednoduchú údržbu a čistenie, ich povrch ostáva aj v náročných podmienkach žiarivo biely.

  • Séria BVF NG 2020 je najinovatívnejším infračerveným vykurovacím produktom! s technológiou p5.
  • Rozmer – 900 x 300 x 25
  • Výkon – 300W

Nie je na sklade

Kategórie: , Katalógové číslo: ng300

Popis

Infrapanel BVF NG 300W má špeciálnu veľkosť 30x90cm. Najmenší výkon infračervených panelov série BVF NG. Je vhodný na vykurovanie malých miestností alebo na použitie na miestach, kde nie sú vhodné panely s vyššou výškou ( 60 cm ). Konzola na upevnenie je vhodná na montáž na stenu a strop. Balenie obsahuje všetky montážne prvky a konzoly potrebné na montáž. Pre správne dimenzovanie napájania kontaktujte našich špecialistov.

Inovatívna technológia infrapanelov P5

  • Vďaka inovatívnej riadiacej jednotke P5 vyvinutej k infrapanelom poslednej generácie je prevádzková životnosť naozaj neobmedzená. V súčasnosti už nie je potrebná riešiť povrch panelov kryštalickou úpravou pre zväčšenie povrchu. Povrch infrapanelov NG Series sa pri dosiahnutí prevádzkovej teploty mierne vyduje, čím sa maximalizuje rozsah ožarovania.

Kvalita vyrábaná v Rakúsku

  • Infrapanely sú vyvinuté v Rakúsku. Zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a normám. Výrobný proces podlieha najprísnejšej kontrole kvality v súlade s normou ISO 9001, použitím najmodernejších postupov a materiálov.

Infrapanel, ktorý nepotrebujú údržbu

  • Prevádzka infrapanelov BVF NG je úplne tichá. V prípade umiestnenia na strop infrapanel Vás neobmedzuje pri voľbe nábytku. Na údržbu spočíva utieranie prachu s frekvenciou podľa vlastného uváženia. Naše infrapanely, Vás nebudú ničím zaťažovať.

Ochrana IP44

  • Infrapanely novej generácie NG zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a požiadavkám ochrany IP. Ich používanie je bezpečné aj v prípade stálej vlhkosti alebo pary.

Ďalšie informácie

Výkon

Povrchová teplota

Napätie

Stupeň ochrany

Upevnenie

Rám

Povrch

Zadná strana

Ochrana proti prehriatiu

Pripojovací kábel

Balenie

Certifikáty

Výrobca

Rozmery

900 × 300 × 25 mm

Hmotnosť