Infrapanel BVF NG 500W (900×600)

215,28 Cena s DPH

Výkonný infrapanel 500W

Infrapanel sa využíva ako plnohodnotné vykurovanie. Najviac sa však používajú na vytváranie komfortných zón, prípadne ako doplnkové kúrenie v miestnostiach kde už jestvuje iné kúrenie, no je nedostačujúce. Najčastejšie sa montujú na strop, alebo stenu, no s jednoduchými nožičkami sa dajú ľahko umiestniť aj v priestore a jednoducho prenášať z miesta na miesto. Ich hladký povrch zabezpečuje jednoduchú údržbu a čistenie, ich povrch ostáva aj v náročných podmienkach žiarivo biely.

  • Séria BVF NG 2020 je najinovatívnejším infračerveným vykurovacím produktom! s technológiou p5.
  • Rozmer – 900 x 600 x 25
  • Výkon – 500W
Kategórie: , Katalógové číslo: ng500

Popis

Infrapanel BVF NG Séria 500W je určený pre vnútorné použitie. Vhodné pre stredne veľké, dostatočne izolované izby a miestnosti. Rozmer panela 60×90 cm. Vhodný pre montáž na stenu a strop. Balík obsahuje všetky montážne prvky, konzolu, šablónu potrebnú na inštaláciu. Obráťte sa na našich špecialistov, ktorý Vám pomôžu pri dimenzovaní BVF NG 500W panela. Ak ste už dostali cenovú ponuku od odborníkov BVF, môžete si byť istí správnym výkonom.

Inovatívna technológia infrapanelov P5

  • Vďaka inovatívnej riadiacej jednotke P5 vyvinutej k infrapanelom poslednej generácie je prevádzková životnosť naozaj neobmedzená. V súčasnosti už nie je potrebná riešiť povrch panelov kryštalickou úpravou pre zväčšenie povrchu. Povrch infrapanelov NG Series sa pri dosiahnutí prevádzkovej teploty mierne vyduje, čím sa maximalizuje rozsah ožarovania.

Kvalita vyrábaná v Rakúsku

  • Infrapanely sú vyvinuté v Rakúsku. Zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a normám. Výrobný proces podlieha najprísnejšej kontrole kvality v súlade s normou ISO 9001, použitím najmodernejších postupov a materiálov.

Infrapanel, ktorý nepotrebujú údržbu

  • Prevádzka infrapanelov BVF NG je úplne tichá. V prípade umiestnenia na strop infrapanel Vás neobmedzuje pri voľbe nábytku. Na údržbu spočíva utieranie prachu s frekvenciou podľa vlastného uváženia. Naše infrapanely, Vás nebudú ničím zaťažovať.

Ochrana IP44

  • Infrapanely novej generácie NG zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a požiadavkám ochrany IP. Ich používanie je bezpečné aj v prípade stálej vlhkosti alebo pary.

 

Ak ste ešte nepožiadali o ponuku, obráťte sa na našich technikov, aby Vám pomohli s nadimenzovaním infrapanelov.

Ďalšie informácie

Výkon

Povrchová teplota

Napätie

Stupeň ochrany

Upevnenie

Rám

Povrch

Zadná strana

Ochrana proti prehriatiu

Pripojovací kábel

Balenie

Certifikáty

Výrobca

Hmotnosť

Rozmery

900 × 600 × 25 mm