Hliníková vykurovacia rohož BVF L-PRO 100 watt/m²

128,70440,70 Cena s DPH

Elektrické podlahové kúrenie bez navýšenia podlahy. Ideálne na vykurovanie laminátových podláh, pásových parkiet, vinylových a iných plávajúcich krytín.

  • Odporúčané termostaty: BVF 701 , BVF 801
Kategória: Katalógové číslo: l-pro-100

Popis

Elektrické podlahové kúrenie bez navýšenia podlahy. Ideálne na vykurovanie laminátových podláh, parkiet a iných plávajúcich krytín.

Elektrická vykurovacia rohož z hliníkovej tkaniny má výrobnú šírku 50 cm. Pri pokládke môžu byť rohože navzájom kolmé. Šírka 50 cm je teda iba rozmer balenia, ktorý je ľahko prispôsobiteľný akejkoľvek veľkosti miestnosti.

  • Inštalácia bez navýšenia podlahy.
  • Vykurovacia rohož BVF L-PRO obsahuje dve nano-technologické vykurovacie vlákna s prierezom iba 1 mm. Životnosť vyhrievacích vlákien je vďaka duálnej konštrukcii dlhšia ako pri konvenčných vykurovacích kábloch a vďaka jednostrannému pripojeniu je inštalácia rýchlejšia a jednoduchšia
  • Dvojvrstvová technológia:
    Hliníková vrstva s nižším obsahom uhlíka je zodpovedná za rovnomerné uvoľňovanie tepla, odraz sálavého tepla a tiež poskytuje mechanickú ochranu.
    Horná hliníková vrstva plní ešte dôležitejšiu funkciu, poskytuje tepelnú vodivosť medzi káblami, poskytuje mechanickú ochranu pred poškodením a zaisťuje bezpečné uzemnenie a tienenie celého povrchu.

Ďalšie informácie

Rozmer

, , , , , , ,

Napätie

Typ kábla

Vzdialenosť medzi vodičmi

Priemer kábla

Izolácia vykurovacieho kábla

Izolácia podkladu

Upevnenie

Pripojovací kábel

Balenie

Odporúčaný termostat

Certifikáty

Výrobca

Možno by sa Vám páčilo…