Upevňovacia konzola na strop pre infrapanely

20,40 Cena s DPH

Konzola na stropné pripevnenie infrapanelov

  • Voliteľná stropná montážna konzola pre infrapanely BVF NG 400-500-600-800W.

Infrapanely majú montážne konzoly už z výroby, ale keď je štruktúra nehomogénna, napr. v prípade starých štukových stropov alebo sadrokartónových stropov alebo ak nie je možné umiestnenie pevnej konzoly z iných dôvodov, uľahčuje táto konzola inštaláciu infrapanela.

Kategórie: , Katalógové číslo: upevnovacia-konzola-na-strop

Popis

Infrapanely BVF sa štandardne dodávajú s konzolou pre montáž na stenu a strop. Táto kombinácia umožňuje ich montáž na prakticky všetky konštrukcie a roviny. Voliteľná konzola na upevnenie na strop však ešte ľahšie upevňuje panely v zmiešaných alebo slabších doskách. Skrutkovanie montážnej lišty je ľahko prístupné a viditeľné, takže umiestnenie držiaka je oveľa jednoduchšie, preto potom montáž panela nevyžaduje žiadne špeciálne postupy ani odborné znalosti.

Infrapanel umiestnený na montážnej konzole je ľahko odnímateľný a preto je možnosť častejšie udržovať infrapanel čistejší. Upevnenie na strop sa odporúča, keď je úložná štruktúra nehomogénna, napr. starých štukových stropov alebo sadrokartónových stropov alebo tam, kde nie je možné presné umiestnenie pevnej konzoly z iných dôvodov. Všetky montážne prvky (skrutky, hmoždinky, hliníkové konzoly a montážne konzoly) sú súčasťou balenia a vyžaduje sa len vŕtačka.

Ďalšie informácie

Hmotnosť

Rozmer

Obsah balenia

Výrobca

Možno by sa Vám páčilo…