Infrapanel BVF NG 350W (600×600)

187,68 Cena s DPH

Výkonný infrapanel 350W

Infrapanel sa využíva ako plnohodnotné vykurovanie. Najviac sa však používajú na vytváranie komfortných zón, prípadne ako doplnkové kúrenie v miestnostiach kde už jestvuje iné kúrenie, no je nedostačujúce. Najčastejšie sa montujú na strop, alebo stenu, no s jednoduchými nožičkami sa dajú ľahko umiestniť aj v priestore a jednoducho prenášať z miesta na miesto. Ich hladký povrch zabezpečuje jednoduchú údržbu a čistenie, ich povrch ostáva aj v náročných podmienkach žiarivo biely.

  • Séria BVF NG 2020 je najinovatívnejším infračerveným vykurovacím produktom! s technológiou p5.
  • Rozmer – 600 x 600 x 25
  • Výkon – 350W
Kategórie: , Katalógové číslo: ng400

Popis

Infrapanel BVF NG 350W 60x60cm je určený pre vnútorné použitie. IP44, vhodné aj na použitie v kúpeľni. Výkon infrapanela 350W postačuje na to, aby malé miestnosti boli samovoľne vykurované alebo je využiteľný pre lokálne a komfortné vykurovanie. Štandardná veľkosť 60 x 60 cm dobre zapadá do vstavaného armstrongového (kazetový strop) stropu, ktorý je ideálny pre vykurovanie kancelárskych priestorov alebo pracovných staníc. Infrapanel vyžaduje dimenzovanie ak sa používa ako samostatné kúrenie, takže pred nákupom sa poradte s našimi špecialistami, aby ste zistili, či je výkon 350W dostatočný na konkrétne použitie.

Inovatívna technológia infrapanelov P5

  • Vďaka inovatívnej riadiacej jednotke P5 vyvinutej k infrapanelom poslednej generácie je prevádzková životnosť naozaj neobmedzená. V súčasnosti už nie je potrebná riešiť povrch panelov kryštalickou úpravou pre zväčšenie povrchu. Povrch infrapanelov NG Series sa pri dosiahnutí prevádzkovej teploty mierne vyduje, čím sa maximalizuje rozsah ožarovania.

Kvalita vyrábaná v Rakúsku

  • Infrapanely sú vyvinuté v Rakúsku. Zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a normám. Výrobný proces podlieha najprísnejšej kontrole kvality v súlade s normou ISO 9001, použitím najmodernejších postupov a materiálov.

Infrapanel, ktorý nepotrebujú údržbu

  • Prevádzka infrapanelov BVF NG je úplne tichá. V prípade umiestnenia na strop infrapanel Vás neobmedzuje pri voľbe nábytku. Na údržbu spočíva utieranie prachu s frekvenciou podľa vlastného uváženia. Naše infrapanely, Vás nebudú ničím zaťažovať.

Ochrana IP44

  • Infrapanely novej generácie NG zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a požiadavkám ochrany IP. Ich používanie je bezpečné aj v prípade stálej vlhkosti alebo pary.

 

Ak ste ešte nepožiadali o ponuku, obráťte sa na našich technikov, aby Vám pomohli s nadimenzovaním infrapanelov.

Ďalšie informácie

Výkon

Povrchová teplota

Napätie

Stupeň ochrany

Upevnenie

Rám

Povrch

Zadná strana

Ochrana proti prehriatiu

Pripojovací kábel

Balenie

Certifikáty

Výrobca

Rozmery

600 × 600 × 25 mm

Hmotnosť