Infrapanel BVF NG 700W (1200×600)

276,00 Cena s DPH

(2 recenzie zákazníkov)

Výkonný infrapanel 700W

Infrapanel sa využíva ako plnohodnotné vykurovanie. Najviac sa však používajú na vytváranie komfortných zón, prípadne ako doplnkové kúrenie v miestnostiach kde už jestvuje iné kúrenie, no je nedostačujúce. Najčastejšie sa montujú na strop, alebo stenu, no s jednoduchými nožičkami sa dajú ľahko umiestniť aj v priestore a jednoducho prenášať z miesta na miesto. Ich hladký povrch zabezpečuje jednoduchú údržbu a čistenie, ich povrch ostáva aj v náročných podmienkach žiarivo biely.

 • Séria BVF NG 2020 je najinovatívnejším infračerveným vykurovacím produktom! s technológiou p5.
 • Rozmer – 1200 x 600 x 25
 • Výkon – 700W
Kategórie: , Katalógové číslo: ng700-1

Popis

Infrapanel BVF NG je najvýkonnejší infračervený vykurovací panel na trhu. Môže sa použiť na samostatné vykurovanie väčších miestností, na dodatočné a komfortné vykurovanie. Veľkosť panela 120×60 cm. Povrchová teplota 800W infračerveného panela sa nelíši od ostatných modelov, dokonca aj pri dlhodobom používaní je v rozsahu infračerveného žiarenia 84-110 stupňov. Upevňovacia konzola je súčasťou panela. Okrem toho v krabici nájdete ďalšie pomôcky na inštaláciu (hmoždinky, šablóny atď.).

Inovatívna technológia infrapanelov P5

 • Vďaka inovatívnej riadiacej jednotke P5 vyvinutej k infrapanelom poslednej generácie je prevádzková životnosť naozaj neobmedzená. V súčasnosti už nie je potrebná riešiť povrch panelov kryštalickou úpravou pre zväčšenie povrchu. Povrch infrapanelov NG Series sa pri dosiahnutí prevádzkovej teploty mierne vyduje, čím sa maximalizuje rozsah ožarovania.

Kvalita vyrábaná v Rakúsku

 • Infrapanely sú vyvinuté v Rakúsku. Zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a normám. Výrobný proces podlieha najprísnejšej kontrole kvality v súlade s normou ISO 9001, použitím najmodernejších postupov a materiálov.

Infrapanel, ktorý nepotrebujú údržbu

 • Prevádzka infrapanelov BVF NG je úplne tichá. V prípade umiestnenia na strop infrapanel Vás neobmedzuje pri voľbe nábytku. Na údržbu spočíva utieranie prachu s frekvenciou podľa vlastného uváženia. Naše infrapanely, Vás nebudú ničím zaťažovať.

Ochrana IP44

 • Infrapanely novej generácie NG zodpovedajú najvyšším kvalitatívnym požiadavkám a požiadavkám ochrany IP. Ich používanie je bezpečné aj v prípade stálej vlhkosti alebo pary.

 

Ak ste ešte nepožiadali o ponuku, obráťte sa na našich technikov, aby Vám pomohli s nadimenzovaním infrapanelov.

Ďalšie informácie

Výkon

Povrchová teplota

Napätie

Stupeň ochrany

Upevnenie

Rám

Povrch

Zadná strana

Ochrana proti prehriatiu

Pripojovací kábel

Balenie

Certifikáty

Výrobca

Hmotnosť

Rozmery

1200 × 600 × 25 mm

2 recenzie k Infrapanel BVF NG 700W (1200×600)

 1. Karol

  Infrapanel mi vyriešil problém kúrením, konečne je teplo aj v najchladnejšej izbe

 2. Marián

  Každý jeden infrapanel, ktorý mám doma funguje na 100% a to už 7rokov vkuse.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

63 + = 65

Odoslať komentár

Možno by sa Vám páčilo…