Smart elektrický vykurovací panel CP1 s WIFI modulom

149,14193,69 Cena s DPH

(3 recenzie zákazníkov)

Inteligentný vykurovací panel so zabudovaným WiFi ovládaním s 5 ročnou zárukou.

 

 • Vykurovací panel BVF Nybro s vstavaných Wifi modulom je postavený na špičkovej technológii, ktorá je mimoriadne efektívna. Ideálne pre chaty a chalupy. Ak idete s rodinou na výlet, lyžovačku a pod. – viete si pomocou aplikácie dopredu vykúriť priestor.

Dostupné modely s 500, 1000, 1500 a 2000W.

 • Vstavaný digitálny termostat WiFi
 • Nástenka a mobilná konzola
 • 1,5m prepojovací kábel so zástrčkou
 • Detekcia otvorenia okna
 • 5 ročná záruka
Kategória: Katalógové číslo: nybro

Popis

 • Nemusíte na chate alebo chalupe rúbať drevo – na zakúrenie Vám bude stačiť bežný mobil s pripojením na internet. Inteligentný panel na vykurovanie pre každého …

Plnohodnotné vykurovacie systémy do -20 °C. Výrobky BVF sú už takmer 10 rokov na čele vzdialeného prístupu na internet, preto sú všetky naše najnovšie vykurovacie panely vybavené najnovšími modulmi WiFi. Vysokoúčinné vykurovacie teleso a inteligentná regulácia poskytujú možnosti úspory energie, vďaka ktorým je vykurovací systém BVF CP1 skutočnou alternatívou k akémukoľvek riešeniu vykurovania v kvalifikovaných pasívnych domoch, ako aj v budovách so slabou izoláciou.

BVF elektrický vykurovací panel CP1 s WIFI modulom BVF elektrický vykurovací panel CP1 s WIFI modulom BVF elektrický vykurovací panel CP1 s WIFI modulom

Vykurovacie panely BVF CP1 sú v zásade určené na plnohodnotné vykurovanie budov, ale možno ich použiť aj ako doplnkové vykurovanie alebo ako mobilné vykurovanie s voliteľne dostupným stojanom na kolieskach. Sú ideálne pre novostavby alebo dokonca ako vykurovanie starých nezateplených budov a môžu dokonca zabezpečiť ideálne teploty až do -20 °C vo vysokých stropoch.

 

BVF elektrický vykurovací panel CP1 s WIFI modulom BVF elektrický vykurovací panel CP1 s WIFI modulomBVF elektrický vykurovací panel CP1 s WIFI modulom

 

 

Jednoduché upevnenie, užívateľsky prívetivé rozhranie, programovanie, detský zámok. Všetky vykurovacie panely BVF CP1 sú vybavené digitálnym termostatom a vzdialeným prístupom na internet. Samozrejme, tieto funkcie sú voliteľné, ak chcete jednoduchšie ovládanie, len nastavte požadovanú teplotu stlačením tlačidla nahor a nadol.

 

 • Voliteľné príslušenstvo – stojan na nožičkách možno bezpečne upevniť za 1 minútu, takže vykurovací panel možno ľahko premiestňovať a vykurovať, kde potrebujete. Modul WiFi si ako mobilná verzia pamätá vaše nastavenia, takže môžete k svojmu vykurovaciemu zariadeniu pristupovať na diaľku.

 

Ďalšie informácie

Výkon

, , ,

Váha

Rozmer

Napätie

Elektrosmog

Pripojovací kábel

Ovládanie

Vzdialený prístup

Povrch

Upevnenie

Balenie

Výrobca

Záruka

Stupeň ochrany

Certifikáty

Návod na použitie

Návod na použitie a inštaláciu

3 recenzie k Smart elektrický vykurovací panel CP1 s WIFI modulom

 1. Ján

  Perfektná vec na chatu ak tam máte pripojenie na internet. Vykúrite si cez mobil a prídete už do vyhriateho priestoru. Oceňujem rýchle dodanie. Ďakujem odporúčam.

 2. Majka

  Tento panel na vykurovanie je fakt super. Odporúčam.

 3. Tibor

  Funguje spolahlivo

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

6 + 3 =

Odoslať komentár