Smart vykurovací panel BVF NYBRO s WIFI modulom

132,00159,00 Cena s DPH

(2 recenzie zákazníkov)

Inteligentný vykurovací panel so zabudovaným WiFi ovládaním s 5 ročnou zárukou.

 

 • Vykurovací panel BVF Nybro s vstavaných Wifi modulom je postavený na špičkovej technológii, ktorá je mimoriadne efektívna. Ideálne pre chaty a chalupy. Ak idete s rodinou na výlet, lyžovačku a pod. – viete si pomocou aplikácie dopredu vykúriť priestor.

Dostupné modely s 500, 1000, 1500 a 2000W.

 • Vstavaný digitálny termostat WiFi
 • Nástenka a mobilná konzola
 • 1,5m prepojovací kábel so zástrčkou
 • Detekcia otvorenia okna
 • 5 ročná záruka
Kategórie: Katalógové číslo: nybro

Popis

 • Nemusíte na chate alebo chalupe rúbať drevo – na zakúrenie Vám bude stačiť bežný mobil s pripojením na internet. Inteligentný panel na vykurovanie pre každého …

Vykurovacie systémy do -20 ° C aj s inteligentným ovládaním. Výrobky spoločnosti BVF sú v popredí vývoja vzdialeného prístupu cez internet už takmer 10 rokov. Všetky typy našich najnovších produktov (vykurovacích infrapanelov) sú vybavené najmodernejšími modulmi WiFi. Vysokoúčinné vykurovacie teleso a inteligentné riadenie poskytujú možnosti úspory energie. Vďaka ním je vykurovací systém NYBRO alternatívou k akémukoľvek riešeniu vykurovania, a to ako v pasívnych domoch, tak aj v slabšie izolovaných budovách.

Vykurovacie telesá BVF NYBRO sú určené na nezávislé vykurovanie budov. Taktiež je možné ich použiť aj ako doplnkové a mobilné vykurovanie. Sú ideálnou voľbou pre novú výstavbu alebo dokonca ako kúrenie pre staré slaboizolované, či neizolované budovy, dokonca aj v priestoroch s vysokými stropmi poskytujú ideálnu teplotu aj pri teplotách do -20 ° C.

Inovatívne vykurovacie teleso v tvare X vykurovacích panelov NYBRO umožnilo zmenšiť veľkosť vykurovacieho panelu so nezmenenou účinnosťou, a tak okrem príjemného dizajnu šetrí aj priestor.

obsah_balika

Jednoduchá inštalácia, užívateľsky prívetivé rozhranie, programovanie, detská poistka. Každý z vykurovacích panelov NYBRO je vybavený digitálnym termostatom a poskytuje možnosť vzdialeného prístupu cez internet. Tieto funkcie je možné použiť aj ako doplnok. Pokiaľ chcete jednoduchšie ovládanie, stačí nastaviť požadovanú teplotu hore a dole, aby bolo možné tieto funkcie pri uvedení do prevádzky uviesť do neaktívneho režimu.

 • Prídavnú mobilnú konzolu je možné bezpečne pripevniť za 1 minútu, takže sa výhrevný panel dá ľahko presunúť tam, kam potrebujete. Ako mobilná verzia „nezabúda“ WiFi modul na nastavenia, takže k Vášmu doplnkovému kúreniu môžete pristupovať aj vzdialene.

 

Ďalšie informácie

Výkon

, , ,

Váha

Rozmer

Napätie

Elektrosmog

Pripojovací kábel

Ovládanie

Vzdialený prístup

Povrch

Upevnenie

Balenie

Výrobca

Záruka

Stupeň ochrany

Certifikáty

Návod na použitie

Návod na použitie a inštaláciu

2 recenzie k Smart vykurovací panel BVF NYBRO s WIFI modulom

 1. Ján

  Perfektná vec na chatu ak tam máte pripojenie na internet. Vykúrite si cez mobil a prídete už do vyhriateho priestoru. Oceňujem rýchle dodanie. Ďakujem odporúčam.

 2. Majka

  Tento panel na vykurovanie je fakt super. Odporúčam.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Antispamová ochrana + 73 = 80

Odoslať komentár